IceCream

Apartments

ul. Chopina 1 / 2, 3
81-752 Sopot, Polska


Marek Zehner


WIRTUALNY SPACER

Lokalizacja

KURORT

Sopot jest nadmorskim kurortem i uzdrowiskiem, a także centrum Trójmiasta, czyli łącznikiem pomiędzy Gdynią i Gdańskiem. Znajdują się tutaj piękne, złociste plaże odgrodzone od miejskiego zgiełku pasami zieleni na wzgórzach morenowych. Ze względu na położenie w Zatoce Gdańskiej cieplejsze wody od reszty Bałtyku co roku zachęcają do kąpieli. Miasto poza ofertą wypoczynkową kusi także licznymi rozrywkami i tętniącym życiem wieczornym gwarem słynnego sopockiego deptaka – ulicy Boh. Monte Cassino.


IceCream APARTMENTS

Obiekt Ice Cream APARTMENTS położony jest w aktywnym, prestiżowym Centrum Miasta, 80 metrów od Dworca Sopot Główny - nowoczesnego obiektu z licznymi lokalami usługowymi i handlowymi oraz nową promenadą "Sopot Centrum" z bogata ofertą gastronomiczną wielu ciekawych restauracji oraz kawiarni.

Dolny Sopot to centrum wydarzeń miasta oraz wszystkie najważniejsze atrakcje Sopotu - oferuje kluby, puby, teatr, muzea, wystawy, restauracje, kawiarnie, sopockie molo oraz plażę.

Na słynny sopocki deptak "Monciak" ul. Bohaterów Monte Cassino dojdziemy w zaledwie 2 minuty. Od plaży dzieli nas 6 minut spaceru. Pieszo można dotrzeć do Hipodromu, terenów leśnych z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Bezpośrednie sąsiedztwo dworca PKP Sopot Główny oraz Stacji Szybkiej Kolei Miejskiej SKM umożliwia sprawną komunikację z większością atrakcji w Trójmieście - łatwe połączenie z Gdańskiem i Gdynią.

Ice Cream APARTMENTS jest bardzo blisko głównego szlaku komunikacyjnego Trójmiasta - Gdańsk(ul.Grunwaldzka) - Sopot(ul. Niepodległości) - Gdynia (al. Zwycięstwa), co umożliwia zmotoryzowanym szybki dostęp do całego Trójmiasta.

Lotnisko oddalone jest 20 minut drogi samochodem (Obwodnica Trójmiasta - 15 minut).